Değerli Müşterimiz; 

FORM Dış Tic. A.Ş. olarak sektördeki 49. Yılını sizlerle kutlamanın haklı gururu ve mutluluğu içersindeyiz. Her geçen gün rekabetin daha yoğun yaşandığı hırdavat sektöründe müşterilerimizin bize olan güveni ve bağlılığı bizleri herzaman daha iyisini sunmaya teşvik etmektedir. Sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendine ilke edinmiş FORM Mobilya Aksesuarları bu doğrultuda müşteri mutluluğunu sağlamayı kendine öncelikli görev edinmiştir. 

Siz değerli müşterilerimizin desteği ile FORM, sadece ithal ürünlerde pazar liderliğini sürdürmekle kalmamış, 2012 yılı içersinde yaptığı yatırımlarla %100 Türk Malı Mobilya Rayları, Kayar Kapak Mekanizmaları, ve Silikon Tabancaları ile de sektöre yani bir enerji getirmiş, ülkemiz ekonomisine ve istihdamına yeni kaynaklar sağlamıştır. Kaliteden ödün vermeyen bakış açımız satış sonrası desteği ve müşteri memnuniyetini bizim için zorunlu kılmaktadır. 

FORM Dış Tic. A.Ş. ailesi olarak daha nice yılları siz müşterilerimizle beraber kutlamayı umit eder, sektördeki 49. yılımız olan 2016 nın sizler için huzurlu, mutlu,sağlıklı ve bol kazançlı günler ve hayırlı işler getirmesinin dileriz. 

Saygılarımızla